News:

     

         Przejdź do naszego

      FORMULARZA ONLINE

          i zapisz się na kurs!

 

KONTAKT

OFERTA

O NAS

CENNIK

Nauczamy

UWAGA: Dla przedłużających umowę -5% ceny

45 minut

Kursy dla firm - cena ustalana indywidualnie

60 minut

 

 

 

        JĘZYK ANGIELSKI                     JĘZYK NIEMIECKI                    JĘZYK HISZPAŃSKI                       JĘZYK WŁOSKI                      JĘZYK JAPOŃSKI

Napisz do nas wiadomość a w przeciągu 24 godzin ktoś z naszego zespołu się z Tobą skontaktuje aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie

CENNIK NA ROK SZKOLNY 2023/24

biuro@coolschool-akademia.pl

508-118-952

I

POWRÓT

Tlumaczenia

Cena tłumaczenia pisemnego zależy od rodzaju języka (grupy językowej), kierunku tłumaczenia (na język obcy lub na język polski), oraz od terminu wykonania zlecenia.

Podstawą ustalenia ceny tłumaczenia pisemnego jest strona (1800 znaków ze spacjami) tekstu wynikowego. Cena tłumaczenia pierwszej strony jest niezależna od liczby znaków. Każdą następną rozpoczętą stronę liczy się jak pełną jeśli ma ponad 900 znaków, jeśli znaków jest mniej, opłata wynosi połowę stawki za stronę.
Za tłumaczenia specjalistyczne o dużym stopniu trudności doliczana jest opłata dodatkowa, (o czym informujemy przed przystąpieniem do realizacji zamówienia).

I

                              TLUMACZENIA

 

Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów z języków obcych na język polski oraz z języka polskiego na języki obce (Angielski, Niemiecki, Hiszpański). Jesteśmy w stanie pomóc nawet w najpilniejszych tłumaczeniach.

Jeżeli jesteś zainteresowany "kliknij" po więcej szczegółów

I

I

I

`I

I

I

1 osoba -  120 zl

2 osoby - po 70 zl 

3 osoby - po 60 zl 

1 osoba -  90 zl

2 osoby - po 55 zl

3 osoby - po 45 zl

 

POWRÓT

OFERTA DLA FIRM

 

Oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia językowe dla firm i instytucji. Nasze zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych lektorów.

W naszej ofercie są kursy zarówno indywidualne jak i dla grup. Kursy nasze obejmują różnorodne zakresy tematyczne, między innymi: marketing, reklamę, negocjacje, HR, i wiele więcej.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od liczby kursantów/dojazdu.

POWRÓT

OFERTA INDYWIDUALNA

 

Jeśli chcesz uczyć się w swoim własnym tempie i mieć największy wpływ na materiał przerabiany na lekcjach, to jest kurs dla Ciebie. Sam wybierzesz jakie zdolności językowe chcesz doskonalić. Zajęcia odbywają się na terenie naszej szkoły, lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Słuchacz sam ustala godziny i częstotliwość zajęć oraz może określić specjalistyczną tematykę kursu. Zajęcia indywidualne łączą w sobie charakter domowych korepetycji z profesjonalnym kursem w szkole językowej.

POWRÓT

OFERTA GRUPOWA

To jeden z ciekawszych sposobów nauki języka. Program ten umożliwia uczestnikom kursu skupienie się na indywidualnych potrzebach, jednocześnie dając słuchaczowi możliwość wykorzystania zalet wynikających z pracy w grupie (spotkania, dyskusje,odgrywanie rzeczywistych sytuacji, skonfrontowanie z innymi uczestnikami kursu nabytych podczas zajęć umiejętności językowych). Dzięki temu, że grupy są naprawdę kameralne (4-6 osób) istnieje możliwość dopasowania metod/tempa nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Lektor jest w stanie poświęcić czas każdej osobie, a każda osoba ma okazję swobodnej wypowiedzi.Kameralne grupy nie tylko wspomagają proces przyswojenia wiedzy, ale także gwarantują efektywność porównywalną z zajęciami indywidualnymi. Dodatkowo kursanci ponoszą o wiele niższe koszty związane z opłatą za kurs.

Nie chcesz marnować czasu na dojazdy do szkoły językowej, jesteś często w podróży i boisz się, że zapłacisz za kurs z którego nie skorzystasz?
Nauka przez Skype jest właśnie dla Ciebie. Przed każdą lekcją Słuchacz otrzymuje mailem materiały na których będzie bazowała lekcja online.

Zachęcamy do kontaktu.

lekcje przez SKYPE

numer telefonu: 

adres e-mail:

                           Cool School

   Adres szkoły

 

   Cool School Akademia Języka
   ul. Szkolna 2B/15

   Rokietnica

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową założoną przez doświadczoną lektorkę języka angielskiego. Naszą pasją jest nauczanie.

Zajęcia prowadzimy w miłej, kameralnej atmosferze, w sposób żywy i ciekawy dla naszych słuchaczy.

Nasza oferta obejmuje kursy i szkolenia stacjonarne, jak i szkolenia in - company.

Bazujemy na materiałach własnych dopasowanych do możliwości i potrzeb danego słuchacza.

Oferujemy jasne zasady zapisów, przystępne ceny, a także rabaty:

5% dla kolejnego członka rodziny

 

Oferta

BUSINESS

ENGLISH

 

Oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia językowe dla firm i instytucji. Nasze zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych lektorów.

OFERTA

DLA GRUP

 

Program ten umożliwia uczestnikom kursu skupienie się na indywidualnych potrzebach, jednocześnie dając słuchaczowi możliwość wykorzystania zalet wynikających z pracy w grupie.

OFERTA INDYWIDUALNA


Jeśli chcesz uczyć się w swoim własnym tempie i mieć największy wpływ na materiał przerabiany na lekcjach, to jest kurs dla Ciebie.

Cennik

Kontakt

Zapraszamy na darmową lekcję próbną.
W przypadku zajęć indywidualnych spotkanie odbywa się w przeciągu tygodnia, w przypadku zajęć grupowych spotkanie odbywa się, jeżeli zbierze się grupa składająca z co najmniej 4 osób.

Zapraszamy serdecznie !

Copyright © 2018 All Rights Reserved 

Polub nas